בשנת 1492 החל גירוש יהודי ספרד על פי צו שפרסם המלך פרננדו השני ורעייתו. יהודים שסרבו להתנצר גורשו. עשרות אלפי יהודים עזבו את ספרד למדינות השוכנות לחופי הים התיכון ולאימפריה העותומנית, בעיקר למדינות כמו מרוקו, טוניסיה, טורקיה, יוון ואיטליה, ואחרים בחרו לעזוב למדינות כמו צרפת, גרמניה, אנגליה ובולגריה שם לא נאסר עליהם לקיים את יהדותם. כ- 520 שנה אחרי הגירוש החליטה ספרד להעניק חזרה את הזכויות המגיעות לצאצאי מגורשי ספרד. הפרלמנט הספרדי החליט לתקן את העוול שנעשה למגורשי ספרד ולפיכך תיקן את חוק האזרחות על מנת לאפשר לצאצאי המגורשים לממש את זכאותם לקבלת דרכון ספרדי ואזרחות מקומית המקנה יתרונות רבים. ממשלת ספרד, החליטה לקחת אחריות ולתקן את העוול ההיסטורי שנגרם ליהודים שגורשו מספרד, ולכן, הפרלמנט שינה את חוק האזרחות הספרדי, על מנת לאפשר לצאצאי המגורשים לקבל דרכון ספרדי, כל עוד המבקש מוכיח קשר דם למגורשי ספרד וזיקה ישירה לספרד. להוכחת הקשר ניתן להסתייע ברשימות של שמות משפחה המעידים על קשר למגורשי ספרד, אך יחד זאת, הוכחת שם המשפחה אינה מספיקה כדי לקבל אזרחות ודרכון ספרדי. בנוסף, יש להוכיח קשר דם למגורשי ספרד, להמציא אישורים מרב ספרדי מוסמך, אישור מטעם הקהילה היהודית בספרד ואישורים נוספים כמתבקש. כמו כן, על המבקש להוכיח זיקה מודרנית לספרד (כגון: מגורים בספרד או ביקורים תכופים, לימודים או עסקים בספרד), ויש לעבור 2 בחינות של השפה הספרדית והיסטוריה, חוקה ותרבות ספרד. בנוסף, על המבקש לטוס לספרד על מנת לחתום על מסמכים בפני נוטריון ספרדי. ראוי לציין כי הליך קבלת האזרחות הספרדית מורכב וקשה אך משרדנו עובד בשיתוף עם משרדי עורכי דין מהשורה הראשונה אשר מתמחים באזרחות ודרכון ספרדי ליהודים מגורשי ספרד, ומסייע באיסוף ועריכת המסמכים הדרושים לתהליך. אנו מלווים את המבקש לאורך כל התהליך וחוסכים מהמבקשים קשיים רבים ועלויות מיותרות הכרוכות בתהליך. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם לאזרחות ספרדית או פורטוגלית ללא התחייבות. ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון 03-6444500 לייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות.

הוצאת אזרחות ספרדית

הזכאות ניתנת לצאצאים למדינות

מרוקו אלג’יר טוניס לוב מצרים יוון בולגריה יוגוסלביה טורקיה סוריה עיראק לבנון דרום אמריקה

בשנת 1492 החל גירוש יהודי ספרד על פי צו שפרסם המלך פרננדו השני ורעייתו. יהודים שסרבו להתנצר גורשו. עשרות אלפי יהודים עזבו את ספרד למדינות השוכנות לחופי הים התיכון ולאימפריה העותומנית, בעיקר למדינות כמו מרוקו, טוניסיה, טורקיה, יוון ואיטליה, ואחרים בחרו לעזוב למדינות כמו צרפת, גרמניה, אנגליה ובולגריה שם לא נאסר עליהם לקיים את יהדותם.

כ- 520 שנה אחרי הגירוש החליטה ספרד להעניק חזרה את הזכויות המגיעות לצאצאי מגורשי ספרד. הפרלמנט הספרדי החליט לתקן את העוול שנעשה למגורשי ספרד ולפיכך תיקן את חוק האזרחות על מנת לאפשר לצאצאי המגורשים לממש את זכאותם לקבלת דרכון ספרדי ואזרחות מקומית המקנה יתרונות רבים.

ממשלת ספרד, החליטה לקחת אחריות ולתקן את העוול ההיסטורי שנגרם ליהודים שגורשו מספרד, ולכן, הפרלמנט שינה את חוק האזרחות הספרדי, על מנת לאפשר לצאצאי המגורשים לקבל דרכון ספרדי, כל עוד המבקש מוכיח קשר דם למגורשי ספרד וזיקה ישירה לספרד.

להוכחת הקשר ניתן להסתייע ברשימות של שמות משפחה המעידים על קשר למגורשי ספרד, אך יחד זאת, הוכחת שם המשפחה אינה מספיקה כדי לקבל אזרחות ודרכון ספרדי.

בנוסף, יש להוכיח קשר דם למגורשי ספרד, להמציא אישורים מרב ספרדי מוסמך, אישור מטעם הקהילה היהודית בספרד ואישורים נוספים כמתבקש. כמו כן, על המבקש להוכיח זיקה מודרנית לספרד (כגון: מגורים בספרד או ביקורים תכופים, לימודים או עסקים בספרד), ויש לעבור 2 בחינות של השפה הספרדית והיסטוריה, חוקה ותרבות ספרד. בנוסף, על המבקש לטוס לספרד על מנת לחתום על מסמכים בפני נוטריון ספרדי.

ראוי לציין כי הליך קבלת האזרחות הספרדית מורכב וקשה אך משרדנו עובד בשיתוף עם משרדי עורכי דין מהשורה הראשונה אשר מתמחים באזרחות ודרכון ספרדי ליהודים מגורשי ספרד, ומסייע באיסוף ועריכת המסמכים הדרושים לתהליך. אנו מלווים את המבקש לאורך כל התהליך וחוסכים מהמבקשים קשיים רבים ועלויות מיותרות הכרוכות בתהליך.

אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם לאזרחות ספרדית או פורטוגלית ללא התחייבות. ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון 03-6444500 לייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות.

מה דרכון פורטוגלי יתן לך?

לעבוד באירופה ולעשות עסקים

מחזיקי דרכון פורטוגלי יכולים לעבוד בכל מדינות האיחוד באירופה ללא צורך בוויזת עבודה או הזמנת מעסיק. ובנוסף, ליהנות מחופש רב יותר בניהול עסקאות ופתיחת עסקים באירופה

לימודים חינם באירופה

בעלי אזרחות פורטוגלית יכולים ללמוד בחינם במגוון מוסדות באירופה וכן לזכות בסבסוד מלא או חלקי במוסדות רבים נוספים.

לגור באירופה

בעלי דרכון פורטוגלי יכולים לגור בכל מדינה ממדינות האיחוד האירופאי, ללא צורך בהסדרת אישורים כלשהם.

כניסה למדינות רבות

כניסה חופשית למדינות רבות ברחבי העולם ללא צורך בויזה, כולל ארצות הברית

מעל 13 שנות ניסיון!

לקוחות שכבר קיבלו דרכונים אירופאיים

כתבו עלינו

לחצו לקריאת הכתבות