הדרך המהירה להוצאת דרכון פורטוגלי

הזכאות ניתנת כעת לבני זוג וילדים של בעלי אזרחות פורטוגלית בלבד!!

הוצאת דרכון פורטוגלי ואזרחות פורטוגלית צוברת יותר ויותר פופולריות. רבים מחפשים לעשות זאת בדרך המהירה והקלה ביותר ושואלים מהי הדרך המהירה להוצאת דרכון פורטוגלי?

האם יש קיצורי דרך בתהליך? מהי הכדאיות בהוצאת דרכון פורטוגלי? ומהי המהירות המרבית בה אפשר להוציא אזרחות פורטוגלית?

הדרך המהירה להוצאת דרכון פורטוגלי

מהרגע שאושר החוק המקנה אפשרות להוציא אזרחות פורטוגלית לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל, החלה נהירה שצברה יותר ויותר תאוצה. לתופעה קיימות שתי סיבות עיקריות:

  1. דרכון פורטוגלי הוא דרכון של מדינה החברה באיחוד האירופי. ככזה הוא מקנה שלל יתרונות ונחשב לדרכון אירופאי לכל דבר ועניין. ניתן באמצעותו לחיות ולגור באופן חופשי במדינות האיחוד, בנוסף לאפשרות ללמוד בחינם או בסבסוד משמעותי בחלק גדול של מוסדות הלימוד. בנוסף יש יתרונות נלווים כגון כניסה לארה"ב ללא ויזה, חופש תנועה למדינות שבפניהם חסומה הכניסה לבעלי דרכון ישראלי, פשטות בעשיית עסקים באירופה ועוד. עם שלל יתרונות שכזה, רבים בוחרים לפתוח בהליך שעלותו יחסית איננה משמעותית, חד פעמית, כך שהתועלת הקבועה גוברת על העלות באופן משמעותי.
  2. בניגוד להליכי הוצאת דרכון אירופאי מסוגים אחרים, כגון דרכון ספרדי או דרכון של מדינות אחרות באיחוד. הליך הוצאת הדרכון הפורטוגלי פשוט יחסית ומצריך מעט מאוד דרישות מצד המבקש. לדוגמא אין צורך לבקר בפורטוגל כלל, אין צורך לדעת את השפה ולהיות בקיא בנוהגים ובתרבות הפורטוגלית. זאת בניגוד לדוגמא להליך הוצאת אזרחות ספרדית המערים קשיים רבים על המועמד כגון הוכחת שליטה מלאה בספרדית, הכרה של תרבות ספרד ומנהגיה וכיו"ב.

איך לקבל את האזרחות הפורטוגלית 

מהניסיון המצטבר מאז אישור החוק, ניתן לומר שעל מנת להוציא אזרחות פורטוגלית בצורה המהירה ביותר מומלץ לפעול בדרכים הבאות:

  1. הגישו את הבקשה באמצעות משרד מומחה – אכן, יש לנו אינטרס כמשרד מקצועי לציין זאת, עם זאת הניסיון מלמד שעל כל 10 בקשות שמוגשות באמצעות משרד מומחה, לעומת 10 בקשות המוגשות עצמאית, מעל 9 בקשות בממוצע מתקבלות כשהוגשו על ידי משרד מיומן לעומת 3 המוגשות באופן עצמאי. יודגש כי מדובר בהצלחה מקדמית ולא בקבלה סופית של הדרכון, שם האחוזים נוטים עוד יותר לטובת ההגשה באמצעות משרד מומחה.
  2. ודאו שלמשרד המומחה יש שלוחה דוברת פורטוגזית הממוקמת בפורטוגל – שלוחה שכזו מונה צוות מקצועי שגם שולט ברזי השפה, צוות שמכיר על בוריים את הטפסים ומעל הכל מצוי בקשר שוטף עם גורמים ברשויות המקומיות הרלוונטיות לטיפול בבקשה. בהליך העצמאי הגישה שלכם לגורמים השונים מרוחקת, לרוב מלווה בקשיי שפה, מאטה את התהליך משמעותית ולעיתים קרובות גם גוררת סירובים.
  3. הגשה מדוייקת של הטפסים הנדרשים – משרד מומחה מגיש את הטפסים בצורה מקצועית, טפסים אלה יכללו את כל מה שצריך ואף מעבר. כך שאם חלה החמרה בדרישות, כפי שקרה בעבר, בקשתכם לא תידחה על הסף, אלא תמשיך להיות מטופלת, מאחר וההנמקות, אילן היוחסין ושאר הטפסים פורטו בצורה מקיפה ויסודית.
  4. דעו את השפה הפורטוגזית או היעזרו במישהו שבקיא בה – התקשורת עם הקהילה היהודית, שמצריכה אישור שלהם, וכן התקשורת עם הרשויות, מחייבת ידיעה של השפה הפורטוגזית. משרד מכובד מעסיק צוות דוברי פורטוגזית שאמון על התקשורת השוטפת עם הרשויות. אם אתם מגישים את הבקשה לבד ואינכם בקיאים בפורטוגזית או נעזרים באדם הבקיא בשפה, סיכויי הדחייה של בקשתכם יגדלו פלאים.

מהי הדרך המהירה ביותר להוצאת דרכון פורטוגלי

מאז פרסום החוק והגשת הבקשות הראשונות עברו כשנתיים. זהו פרק הזמן לקבלת האזרחות הפורטוגלית המיוחלת. פרק זמן זה עשוי להשתנות ולשמחתנו היו מצבים בהם משך הזמן היה מעט פחות משנתיים. לעומת זאת, אנו נתקלים בלקוחות רבים שהחלו הליך באופן עצמאי ולאחר שנה וחצי אינם מצויים במקום בו היו, לו היו מתחילים את הליך הוצאת הדרכון הפורטוגלי איתנו.

אם דחוף לכם להוציא דרכון פורטוגלי, מומלץ לפעול מהר, שכן הבקשות ממשיכות להיערם בקצב ואט אט נוצר תור אצל הגורמים המטפלים, שמאט ומעכב את הטיפול. משרדנו יכול במקרים מסויימים לזרז עוד יותר הליכים שונים בטיפול בהתאם לנסיבות.

מעוניינים בהוצאת דרכון פורטוגלי באופן מהיר, צרו עימנו קשר עכשיו בטלפון: 03-6444500 אתם מוזמנים לבדוק את שמכם ברשימת שמות המשפחה הזכאים לדרכון פורטוגלי או למלא את טופס בדיקת הזכאות שלמטה.

הדרך המהירה להוצאת דרכון פורטוגלי
דילוג לתוכן