אזרחות פורטוגלית פורום

דרכון פורטוגלי

הזכאות ניתנת רק לבני זוג או ילדים של מי שהינו בעל אזרחות פורטוגלית

משרד  עו"ד פינקו ברקן מתפעל את –  אזרחות פורטוגלית פורום – המיועד למתן מידע מקיף אודות הוצאת אזרחות פורטוגלית.

אזרחות פורטוגלית פורום מספק מידע נרחב על האופן בו ניתן להוציא אזרחות פורטוגלית, מהם התנאים להוצאת אזרחות פורטוגלית, מי זכאי לאזרחות פורטוגלית, כמה זמן לוקח להוציא אזרחות פורטוגלית ומידע מקיף נוסף.

במאמר זה אספנו תשובות שניתנו בפורום אזרחות פורטוגלית למתעניינים בהוצאת אזרחות פורטוגלית. את התשובות ערכנו לפי הנושאים המרכזיים שהועלו בפורום האזרחות הפורטוגלית.

מי זכאי לאזרחות פורטוגלית עפ"י הפורום

הזכאות לאזרחות פורטוגלית ניתנת עפ"י החוק לצאצאים של מגורשי ספרד ומגורשי פורטוגל. כמובן שיש קושי ממשי לאתר את הצאצאים דה-פקטו מאחר ומדובר על גירושי היסטורי שהתרחש לפני מאות שנים. לכן נקבעו מגוון קריטריונים ובדיקות שקובעות ברמת סבירות גבוהה שהצאצא הוא אכן נצר לגירוש ספרד.

בין הקריטריונים המובילים הוא הימצאות שם משפחה משמות המשפחה הזכאים, בנצר אילן היוחסין של המועמד לאזרחות פורטוגלית וכן שיגיע מאחת הארצות אליה גורשו היהודים בעת ההיא. כך למשל אם תוכיחו שהורי הוריכם או הורי הוריהם של הוריכם נושאים שם משפחה המופיע ברשימת שמות המשפחה הזכאים לאזרחות פורטוגלית וכן שהם היו במדינה זכאית, תוכלו לקבל את האישור העקרוני מהקהילה היהודית בפורטוגל. מה שסולל את תחילת הדרך להוצאת אזרחות פורטוגלית.

בידקו כעת את זכאותכם לאזרחות פורטוגלית בחינם


  איך נערכה רשימת שמות המשפחה הזכאים לאזרחות פורטוגלית פורום

  רשימת שמות המשפחה הזכאים לאזרחות פורטוגלית עפ"י הפורום, איננה רשימה מוחלטת. מדובר באסופת שמות משפחה שהיא תוצר של מספר רב של מחקרים גינאולוגים, בהם חקרו שושלות של יהודים מגורשי ספרד ופורטוגל. לכן תמיד בעת הגשת בקשה להוצאת אזרחות פורטוגלית, מוגשת הבקשה לקהילה היהודית בפורטוגל, ע"מ לקבל אישור עקרוני. הקהילה בודקת את שם המשפחה של המועמד, המיקום הגיאוגרפי של משפחתו בעבר ובוחנת את סבירות היותו צאצא לגירוש ספרד.

  אנחנו במשרד עו"ד פינקו ברקן, אספנו בפורום אזרחות פורטוגלית וכן במחקרים עצמאיים ומתוך אסופות רשומות פומביות, רשימה ענפה של שמות משפחה הזכאים לאזרחות פורטוגלית.

  בטרם הגשת הבקשה, אנו עורכים בדיקה במאגרי שמות המשפחה, עוברים על עץ אילן היוחסין ויודעים להגיד ברמת ביטחון מספקת האם המועמד זכאי לאזרחות פורטוגלית עפ"י החוק.

  את הבקשה אנו מגישים לקהילה היהודית בפורטוגל עימה אנו מצויים בקשר הדוק. אחוז הדיוק שלנו הוא בין הגבוהים ועומד על מעל 92%. בקשות שאינן מאושרות, מזוכות לחלוטין והלקוח אינו משלם או מפסיד כסף כלל אם לא ניתן אישור עקרוני של הקהילה היהודית בפורטוגל.

  בידקו כעת את זכאותכם לאזרחות פורטוגלית בחינם

   פורום הוצאת אזרחות פורטוגלית

   אם אתם מעוניינים במידע מקיף אודות הוצאת אזרחות פורטוגלית, הצטרפו אלינו לפורום. השאירו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם עם תוצאות בדיקת זכאות בחינם, פרטים על תהליך הוצאת האזרחות המהיר והנוח עבורכם, ועוד.

   דילוג לתוכן