חייגו עכשיו: 03-6444500
או לחצו לשליחת מייל

דרכון פורטוגלי - פינקו ברקן

חייגו: 03-6444500

 

הוצאת דרכון אירופאי

באפריל 2015 אישרה ממשלת פורטוגל את החוק המעניק אזרחות ליהודים ספרדים צאצאי מגורשי פורטוגל.

התנאים לקבלת האזרחות, הינם ברובם בתנאי שמוכח הקשר של מבקשי האזרחות ליהודי ספרד הפורטוגלים ובתנאי שלמבקש תעודת יושר נקיה ואין לו עבר פלילי.

ניתן להוכיח קשר זה באמצעות שם משפחה, ידיעת השפה (פורטוגלית או לדינו), או עץ משפחה עם קשר לקהילת יהודי ספרד בפורטוגל.

זכאים להגיש את הבקשה לאזרחות פורטוגלית יהודים ספרדים יוצאי תורכיה, גיברלטר, מרוקו, דרום צרפת, איטליה ,טוניס, קרואטיה, יוון, סוריה, לבנון, עיראק, ירדן, מצרים, לוב, אלג׳יר, הודו, הולנד, אנגליה, מדינות דרום אמריקה ברזיל, ארגנטינה ועוד.

הקהילות היהודיות בפורטוגל אחראיות על בדיקת הקשר של מבקשי האזרחות ליהודים ספרדים מגורשי פורטוגל. ניתן להוכיח את הקשר גם באמצעות איסוף מסמכים, מחקרים גניאולוגים, שמות משפחה, אישור של רב, כתובה, אילן יוחסין וכו'.

שלא כמו בדרישות לדרכון הספרדי, המבקש אינו צריך להגיע פיזית לפורטוגל ואין צורך בידיעת השפה, או במבחנים על התרבות הפורטוגלית.

דרכון פורטוגלי המהווה דרכון איחוד אירופאי, הוא דרכון איכותי ונחשק שמעניק לבעליו הטבות רבות ביניהן: הזכות ללימודים חינם או מסובסדים במוסדות לימוד להשכלה גבוהה במדינות האיחוד האירופי, הזכות לעבוד ולרכוש קניין בצורה חופשית וחוקית במדינות האיחוד האירופאי, והזכות למעבר חופשי וקל בין מדינות באירופה. בנוסף, בעלי דרכון פורטוגלי זכאים להיכנס לארה"ב ללא ויזה ולפיכך, עבור צעירים רבים אשר סורבו בקונסוליה האמריקאית לקבלת ויזת תייר לארה"ב, הדרכון הפורטוגלי מהווה את המפתח לטיול בארה"ב. הדרכון הפורטוגלי מקנה כניסה ללא ויזה ל-170 מדינות והנו הדרכון ה-4 בעולם מבחינת היכולת להיכנס למדינות שונות ללא ויזה.

הוצאת דרכון פורטוגלי לישראלים הזכאים לו עשוי להיות הליך סבוך ומורכב. בשל כך, חשוב מאוד לגשת לגורם משפטי מקצועי ומנוסה בתחום, על מנת לא לבזבז זמן וכסף לשווא ובכדי להבטיח את מירב הסיכויים לקבלת הדרכון הפורטוגלי.

ניתן לקרוא באופן מפורט על התהליך של קבלת דרכון פורטוגלי - אירופאי בלינק הבא 

ir atika portu

צרו קשר לייעוץ ראשוני חינם

מעוניינים בדרכון פורטוגלי? אירופאי? צרו עימנו קשר ונשמח לסייע
לפרטים: 03-6444500
או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם.

Powered by BreezingForms

כך תזכו בדרכון אירופאי !!

האזינו לראיון עם עו"ד הילה פינקו אודות הדרישות החדשות להוצאת דרכון פורטוגלי

calcalist

"פורטוגל היא ארץ המקלט הטרנדית בקרב ישראלים להוטי דרכון זר, בניגוד לספרד, בפורטוגל המסלול קל... ואלפי ישראלים כבר הגישו בקשה, הקהילות היהודיות מתחרות ביניהן במבצעי הוזלות ואפילו לאשכנזים גמורים יש סיכוי להצליח"

בדקו עכשיו זכאותכם לדרכון פורטוגלי

מתוך כתבה אודות דרכונים פורטוגלים
בעיתון כלכליסט - 08/03/17
לחצו כאן לקריאת הכתבה במלואה

לחצו כאן לקריאת הכתבה על היתרונות בדרכון פורטוגלי

החמרה ליהודים בדרך להוצאת דרכון פורטוגלי - פורסם ב-YNET